Genel Bakış

Sokak Yazılım olarak, yaklaşık 12 yıllık deneyimimizle web çözümleri konusunda güçlü bir birikime sahibiz. Farklı disiplinlerde dikey uzmanlık gerektiren teknik ve tasarım odaklı yazılım alanlarında, partnerlerimiz için özgün çözümler geliştirmekten gurur duyuyoruz.

BACKEND

FRONTEND

Web projeleriniz için, ihtiyaçlarınıza en uyumlu dilleri, araçları ve platformları kullanarak web çözümleri sunuyoruz.

Geliştirdiğimiz platform ve uygulamalar, yüksek performanslı, ölçeklenebilir, güvenilir ve aynı zamanda sade, estetik ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmaktadır. İhtiyaçlarınıza en doğru ve hızlı şekilde yanıt verebilmek için, dilleri, araçları ve platformları seçerken özen gösteriyoruz. Ayrıca, yerel, karma ve duyarlı tasarımlarla size özel ve benzersiz UI/UX tasarım çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Teknik birikimi yüksek ve çevik ekiplerimizle, ortak hedeflerimize güvenilir bir şekilde ilerliyoruz!

Çevik yaklaşımımız doğrultusunda, iş süreçlerinin başından sonuna kadar paylaşımcı ve proaktif bir tutum sergiliyoruz. Süreç boyunca kontrol ve onay mekanizmalarını aktif olarak kullanarak, olası değişikliklere veya risklere zamanında ve hızlı şekilde tepki verebiliyoruz. Yazılım geliştirme aşamasından itibaren tüm süreçleri şeffaf bir şekilde yönetiyor ve ilerleyen süreçlerde ekiplerinize rehberlik edecek birikime sahip oluyoruz. Tüm projelerimizde, “maksimum zaman ve çaba tasarrufu”, “yüksek kalite standartları” ve “yüksek yatırım getirisi” gibi ortak hedeflere ulaşmayı sağlıyoruz!

Ürün geliştirme süreçlerinizi çevik metodolojilerle yapılandırarak destekliyoruz.

Sokak Yazılım ekibi olarak, vizyonunuza ve hedeflerinize uygun web yazılım çözümlerini geliştirmek için öncelikle kurum kültürünüzü özümsemeye başlıyoruz. Sizi ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlamaya odaklanıyor ve ilk günden itibaren kurumunuza katma değer sağlamayı hedefliyoruz. Kullanıcılarınıza sunacağınız uygulama ve platformların, kurumunuzu tam anlamıyla yansıtarak kalıcı bir izlenim bırakmasına öncelik veriyoruz.

Yazılım Geliştirme

Web ürünlerinin ön-yüz ve arka-yüz geliştirme çalışmalarını, ilk aşamadan itibaren sürekli olarak test ve kalite kontrol adımları ile yönetiyoruz. Böylece partnerlerimize sağlam ve yüksek performanslı ürünler sunuyoruz. Ayrıca esnek çözümlerimiz sayesinde, kullanıcı talepleri ve değişen pazar koşullarına göre ürünlere yeni özellikler eklenebilmesini de mümkün kılıyoruz.

MVP Geliştirme

Partnerlerimizin sektörlerinde rekabet üstünlüğü sağlayabilmeleri adına, uyguladığımız Çevik metodolojilerle web uygulamalarını Minimum Uygulanabilir Ürün (Minimum Viable Product: MVP) olarak piyasaya sürüyoruz. Bu sayede ürünlerin pazara çıkış tarihlerini mümkün olan en erken zamana alarak, alınan geri bildirimler doğrultusunda sürekli iyileştirmelerle başarı oranını yükseltiyoruz.

Dijital Dönüşüm

Ağ ve bulut tabanlı teknolojiler, günümüzde büyük bir hızla geleneksel iş modellerinin yerini alıyor. Dolayısıyla şirketlerin bugün üzerinde durması gereken en önemli kavramları “dijital iş”, “dijital deneyim” ve “dijital dönüşüm” oluşturuyor. Sokak yazılım ekipleri olarak, sahip olduğumuz doğru teknoloji ve beceri kombinasyonu ile şirketinizin dijital dönüşüm süreçlerini yönlendirmek için size en uygun çözümleri sunuyoruz.

DevOps Dönüşümü

İş ihtiyaçlarınıza özel olarak geliştirdiğimiz DevOps sistemleri sayesinde, şirketinizin operasyon yöneticileri ve yazılım ekiplerinin bir arada ve uyumlu bir şekilde çalışabilmesini mümkün kılıyoruz. Böylece hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf sağlayarak şirket içi iş süreçlerinin çok daha verimli bir şekilde yürütülebilmesine destek oluyoruz.

Bakım & Onarım

Sokak Yazılım ekipleri olarak web geliştirme alanında sunduğumuz çözümleri, Hizmet Seviyesi Anlaşması (Service Level Agreement: SLA) kapsamında ürünler yaşam döngüsüne alındıktan sonra da devam ettiriyoruz. Geliştirdiğimiz uygulamaları başarılı bir lansman için yapılandırdıktan sonra uygulamaların bakım, güncelleme, optimizasyon ve onarım çalışmalarını da sağlama garantisi sunuyoruz.

Sayısal Veri ve İstatistikler

+50

Dijital Dönüşüm Hizmetleri

700+

Proje Denetimi

+17

Yıl Sektör Deneyimi

+20

Teknoloji Stack Deneyimi