Start-Up

Sokak Yazılım çatısı altında, global çapta faaliyet gösteren pek çok büyük ölçekli kuruluşun çözüm ortaklığını üstleniyoruz. Bunun yanı sıra, iş dünyasına yeni adım atan start-up düzeyindeki firmalara da geniş bir kapsamda teknoloji danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Tüm ihtiyaç ve beklentileri gözeterek oluşturduğumuz dijital yol haritalarıyla, start-up’ların hedef pazarlara çok daha güçlü bir giriş yapabilmesine katkı sağlıyoruz. Mimari tasarımdan ürün geliştirmeye, web ve mobil uygulama yazılımlarından UI/UX tasarımına ve veri analizine kadar pek çok alanda partnerlerimizi öne çıkaracak çözümler geliştiriyoruz!

Yazılım Geliştirme

İşletmenize özel yeni program ve sistemlere ihtiyaç duyuyorsanız, uzman yazılım mühendislerimizle tanışın. Çevik iş modelimiz ve proaktif yaklaşımımızla, yazılım süreçlerinizde maksimum verimlilik sağlarken yüksek yatırım getirisi elde edin!

Altyapı Geliştirme ve Mimari Danışmanlık

Altyapı kurulumu ve optimizasyonu, kurum içi ya da müşteri kullanımına sunduğunuz dijital kanalların en önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Sokak Yazılım olarak altyapı geliştirme ve mimari danışmanlık hizmetimizle, en gelişmiş framework’leri kullanarak firmanıza özel altyapı çözümleri sağlıyoruz.

Analiz ve Test Mühendisliği

Analiz ve test çalışmaları, yazılım geliştirme ve iyileştirme süreçlerini başarıyla yürütmenin anahtarını oluşturuyor. Firmanızdaki yazılım süreçleri için sizin de bu alanda desteğe ihtiyacınız varsa, aradığınız çözümleri Sokak Yazılım da bulabilirsiniz. Analiz ve test mühendisliği konusunda deneyimli kadromuzla, projelerinizdeki başarı şansınızı güvence altına alabilirsiniz!

Görsel Tasarım ve Deneyim

Altyapı ve programlarınızda en yeni teknolojileri uygulamış olsanız da, son kullanıcılar için bundan daha fazlasının gerektiğini biliyor olmalısınız: Pratiklik ve fonksiyonellik… Sokak Yazılım olarak kullanıcı deneyimi konusundaki birikimimiz ve yenilikçi arayüz çalışmalarımızla, UI ve UX tasarımı konusunda sizin için en iyi uygulamaları geliştirmeyi hedefliyoruz.