Genel Bakış

Dijital dönüşüm, omni channel, e-ticaret yapısını oluşturma, ürün tasarımı ve deneyimi, konularındaki tecrübemizle, müşterilerimizin dijital yol haritalarındaki hedeflerini gerçekleştirmelerine öncülük ediyoruz. Sigortacılık sektörünün geleceğine uzanan yolda, çözüm ortaklarımızın yanında yürüyoruz.

Sigortacılığın tüm branşlarında hizmet veren deneyimli ekibimizle, yeni projelerinizi hayata geçirin.

Bireysel ve kurumsal ürünler için sigortacılık branşlarının tamamında, sürekli geliştirdiğimiz teknik ve alan bilgi birikimimizle hizmet veriyoruz. Böylece projelerinizdeki hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı en az sizin kadar iyi anlayabiliyoruz. Projelerinizin ilk adımından itibaren, sizinle aynı hızı ve aynı tutkuyu paylaşıyoruz.

Omni Channel ile dönüşüm hedeflerinize ulaşmanıza katkı sağlıyoruz.

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin omni channel pazarlama stratejisine yönelik hedeflerine ulaşmaları için efektif çözümler sunuyoruz. Kurum içi ve müşterilere yönelik tüm alternatif dağıtım kanallarını birbirine entegre ederek, hizmet kalitelerini artırmalarına ve verilen hizmetin hem sorunsuz hem de akıcı bir şekilde gerçekleşmesine katkıda bulunuyoruz.

Farklı dijital kanallardan toplanan tüm bilgileri anlamlı bütünler halinde bir araya getirecek gelişmiş altyapılar kurguluyoruz. Dijital kanallarınıza gelip işlemlerine devam etmeden ayrılan müşterileri analiz ederek, dinamik kural setleri ile satışa dönüşebilecek dataları belirliyor ve satış kanallarınız için lead havuzu oluşturuyoruz. Böylece dönüşüm hedeflerinize ulaşmanıza katkı sağlıyoruz.

Farklı iş modellerinde, ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmetler veriyoruz.

Sigortacılık sektöründe Türkiye’nin en büyük ve öncü kuruluşlarına ihtiyaç duydukları iş modelleri kapsamında çözümler sağlıyoruz. Firmaların IT departmanlarına takım oluşturma yoluyla uzman desteği sağlarken, anahtar teslim modelinde ise projelerin baştan sona tüm süreçlerini Sokak Yazılım çatısı altında yürütüyoruz. Sigorta şirketlerine ayrıca ürün teslimat yönetimi, DevOps, kurumsal mimari, kalite güvence testleri ve sürüm-konfigürasyon yönetimi alanlarında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Yeni ve yenilenen dijital kanallarınızla hem kurumunuzun hem de sektörün geleceğine yön verin.

Sokak Yazılım olarak, müşterilerimizin ürün portföyünde yer alan ürünleri mobil, web ve web tabanlı çağrı merkezi kanalları gibi dijital kanallar üzerinden satışa açarak, müşteri kitlelerini genişletmelerine olanak sağlıyoruz. Aynı zamanda manuel süreçlerin dijital kanallarda otomasyonunu sağlayarak işlem süresini kısaltıyor ve mevcut müşterilerin deneyimlerini iyileştirecek yazılımlar geliştiriyoruz. Tüm bu kazanımları kurgularken, mümkün olan en uygun mimari yapı için gereken dönüşüm ihtiyaçlarını kalite standartlarımızdan ödün vermeden belirleyip uyguluyoruz. Yeni ürünleri, müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun UI/UX tasarımlarıyla destekleyerek hayata geçiriyoruz. Böylece çözüm ortaklarımızı sektörde çok daha öne çıkaracak çalışmalara imza atıyoruz.

Kampanya yönetim modülleriyle de pazarlama ekiplerine destek oluyoruz.

Geliştirdiğimiz kampanya yönetim modülleri ile kurumların kampanya akışlarını kolaylıkla kurgulayabilmelerine olanak tanıyarak, bu alandaki iş yükünü azaltıyor ve en yüksek kazancı elde etmelerine imkan sağlıyoruz. Dinamik (look & feel) ve uyarlanabilir (responsive-adaptive) tasarımlarımızla, müşterilerimizin firmalara özel tanımlı kampanyalarında fark yaratıyoruz.

Yazılım Geliştirme

Sıfırdan yeni yazılım geliştirme, mevcut yazılımlarınızı optimize etme ve dönüşüm ihtiyaçlarınızı, sizin için en doğru ve verimli çözümlerle karşılıyoruz. Çevik Metodolojiler doğrultusunda proaktif bir yaklaşım benimsiyor; yazılım süreçlerinizi en yüksek kalite, optimum hız ve en düşük hata oranı hedefiyle yönetiyoruz.

Altyapı Geliştirme ve Mimari Danışmanlık

Dijital süreçlerinizi en iyi ve sorunsuz şekilde sürdürebilmenin yolu, güçlü altyapılara sahip olmaktan geçiyor. Bunun için Sokak Yazılım olarak, müşterilerimizin altyapı kurulum ve geliştirme çalışmalarına yönelik tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Bu alanda en gelişmiş teknolojileri ve framework/çözümleri kullanarak, dijital varlıklarınızı sağlam temeller üzerinde kurmanıza olanak sağlıyoruz.

Analiz ve Test Mühendisliği

Ürün ve projelerinizin gelişim sürecini tüm aşamalarıyla izlemek, hedefleriniz için en doğru adımları zamanında atabilmeniz için büyük önem taşıyor. Sokak Yazılım olarak sunduğumuz analiz ve test mühendisliği çözümleriyle, bu alandaki zaman ve efor kaybınızı azaltırken, verimliliğinizi ve başarınızı artırmanıza katkı sağlıyoruz.

Görsel Tasarım ve Deneyimi

Müşterilerinizin sizi tanımlama biçimi, onlara sunduğunuz kolaylıklarla yakın bir ilişki arz ediyor. Ve bu sadece aldıkları hizmeti değil, yaptıkları işlemleri de kapsıyor. Sokak Yazılım olarak UX alanındaki birikimimiz ve estetik ile kolaylığı buluşturan UI çizgimizle, dijital kanallarınızın çok daha şık tasarımlı ve kullanıcı dostu olmasını sağlıyoruz.