Genel Bakış

Müşterilerimizin iç operasyonlarını sürdürdükleri kasa, kampanya, ERP uygulamaları ile e-ticaret alanındaki satış işlemleri, teslimat, ödeme işlemleri, stok yönetimi, backoffice işlemleri, raporlama ve entegrasyon modüllerin geliştirmesinde destek sağlamaktayız.

Daha Fazlası

Teknik ekiplerimiz ile birlikte ihtiyaçlar doğrultusunda, kullanıcı arayüz geliştirme/tasarımı, kullanıcı deneyimi, yazılım geliştirme, ürün geliştirme, ALM/DevOps, test ve kalite süreçlerinde partnerlerimiz ile birlikte gerek yurt içi gerekse de yurtdışı ihtiyaçları için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Yazılım Geliştirme

E-ticarette büyümenin yolu, sadece ürün/hizmetlerinizi değil; iş süreçlerinizi de geliştirmekten geçiyor. Siz de bunun için işletmenize özel yeni program ve sistemlere ihtiyaç duyuyorsanız, uzman yazılım mühendislerimizle tanışın. Çevik iş modelimiz ve proaktif yaklaşımımızla, yazılım süreçlerinizde maksimum verimlilik sağlarken yüksek yatırım getirisi elde edin!

Altyapı Geliştirme ve Mimari Danışmanlık

Altyapı kurulumu ve optimizasyonu, kurum içi ya da müşteri kullanımına sunduğunuz dijital kanalların en önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Sokak Yazılım olarak altyapı geliştirme ve mimari danışmanlık hizmetimizle, en gelişmiş framework’leri kullanarak firmanıza özel altyapı çözümleri sağlıyoruz.

Analiz ve Test Mühendisliği

Analiz ve test çalışmaları, yazılım geliştirme ve iyileştirme süreçlerini başarıyla yürütmenin anahtarını oluşturuyor. Firmanızdaki yazılım süreçleri için sizin de bu alanda desteğe ihtiyacınız varsa, aradığınız çözümleri Sokak Yazılım’da bulabilirsiniz. Analiz ve test mühendisliği konusunda deneyimli kadromuzla, projelerinizdeki başarı şansınızı güvence altına alabilirsiniz!.

Görsel Tasarım ve Deneyimi

Altyapı ve programlarınızda en yeni teknolojileri uygulamış olsanız da, son kullanıcılar için bundan daha fazlasının gerektiğini biliyor olmalısınız: Pratiklik ve fonksiyonellik… Sokak Yazılım olarak kullanıcı deneyimi konusundaki birikimimiz ve yenilikçi arayüz çalışmalarımızla, UI ve UX tasarımı konusunda sizin için en iyi uygulamaları geliştirmeyi hedefliyoruz..