Genel Bakış

Ürün teslim süreçlerindeki ana odak noktamız, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayarak memnuniyet sağlamak… Bu nedenle de adaptasyon, gözlem ve şeffaflık ilkeleri ile hareket ederek, firmanız için mümkün olan en iyi ürünleri geliştirmeyi hedefliyoruz. Ürünlerin en katma değerli bölümlerini, en erken safhalarda ve doğru bir şekilde tamamlamaya öncelik veriyoruz. Proaktif yapımız ve çevik ekiplerimiz sayesinde ise süreç içerisindeki mevcut ve olası değişikliklere uyumlu bir çalışma modeli benimsiyoruz.

”Sizi ileriye taşımak için en etkili yolun, öncelikle kendi bünyemizde sürekli gelişim sağlamak olduğunu biliyoruz!

Tüm ürün geliştirme süreçlerinde, öncelikle ekibimiz içerisindeki adaptasyon ve kontrol mekanizmalarını güçlendirmeye ağırlık veriyoruz. Ekip yapılanmamızı, kaynaklarımızı ve zamanımızı size özel olarak planlıyor; sürekli denetleme yoluyla proje gelişimini önemle izliyoruz.. Bu sayede firmanızın ve ürününüzün gerektirdiği şartlara göre en iyi pratikleri ortaya koyabiliyoruz. Ayrıca tek taraflı gelişime ve başarıya odaklanmak yerine, sürecin her bir safhasını “karşılıklı ilerleme katedilen bir metotlar bütünü” olarak ele alıyoruz. Bundan dolayı da aldığımız tüm çıktıları, şeffaflık ilkesini gözeterek eş zamanlı olacak şekilde sizinle paylaşıyoruz.

Etkili iletişim ve şeffaf yürüttüğümüz süreçler ile en doğru çözümleri hedefliyoruz.

Çözüm ortaklarımız ile kurduğumuz sıkı dirsek temasları ile ihtiyaçlara yönelik en verimli sonuçların elde edilmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda nihai kullanıcının beklediği doğru ürünü verme motivasyonu ile hareket ediyoruz. Bunun için süreç boyunca sürekli teslimatlar gerçekleştirerek, son kullanıcılardan alınan geri bildirimler doğrultusunda ihtiyaç halinde kapsamı tekrardan revize edebiliyoruz. Üstelik tüm aşamalara dair hazırladığı detaylı raporlar ile kurumlara sonraki adımlarında da rehberlik ediyoruz.

Verilere dayanan zaman planlaması ve kalite odaklı teslimat.

Çevik Dönüşüm Stratejisi doğrultusunda, projelerinizi mevcut koşullara göre optimum hızda ve en kaliteli şekilde tamamlamak adına evrimsel teslim modelini benimsiyoruz. Olası aksaklıklara karşı hızlıca yeniden koordine olarak etkili kriz yönetimi sağlayabiliyoruz. Temel güç kaynağımızı oluşturan Çevik Metodolojiler’le, projenizdeki tüm muhtemel sorunlara anında müdahale ediyor ve bunları minimuma indiriyoruz. Bu doğrultuda erken ve sürekli çalışan ürün teslimatına odaklanıyoruz. Tüm bunları Sokak Yazılım kalitesinden hiçbir ödün vermeden gerçekleştiriyoruz!


Yazılım Geliştirme

E-ticarette büyümenin yolu, sadece ürün/hizmetlerinizi değil; iş süreçlerinizi de geliştirmekten geçiyor. Siz de bunun için işletmenize özel yeni program ve sistemlere ihtiyaç duyuyorsanız, uzman yazılım mühendislerimizle tanışın. Çevik iş modelimiz ve proaktif yaklaşımımızla, yazılım süreçlerinizde maksimum verimlilik sağlarken yüksek yatırım getirisi elde edin!

Altyapı Geliştirme ve Mimari Danışmanlık

Altyapı kurulumu ve optimizasyonu, kurum içi ya da müşteri kullanımına sunduğunuz dijital kanalların en önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Sokak Yazılım olarak altyapı geliştirme ve mimari danışmanlık hizmetimizle, en gelişmiş framework’leri kullanarak firmanıza özel altyapı çözümleri sağlıyoruz.

Analiz ve Test Mühendisliği

Analiz ve test çalışmaları, yazılım geliştirme ve iyileştirme süreçlerini başarıyla yürütmenin anahtarını oluşturuyor. Firmanızdaki yazılım süreçleri için sizin de bu alanda desteğe ihtiyacınız varsa, aradığınız çözümleri Sokak Yazılım’da bulabilirsiniz. Analiz ve test mühendisliği konusunda deneyimli kadromuzla, projelerinizdeki başarı şansınızı güvence altına alabilirsiniz!.

Görsel Tasarım ve Deneyimi

Altyapı ve programlarınızda en yeni teknolojileri uygulamış olsanız da, son kullanıcılar için bundan daha fazlasının gerektiğini biliyor olmalısınız: Pratiklik ve fonksiyonellik… Sokak Yazılım olarak kullanıcı deneyimi konusundaki birikimimiz ve yenilikçi arayüz çalışmalarımızla, UI ve UX tasarımı konusunda sizin için en iyi uygulamaları geliştirmeyi hedefliyoruz..