Genel Bakış

Mobil uygulama geliştirme konusunda, yaklaşık 12 yıllık deneyimimizle Sokak Yazılım olarak güçlü bir temele sahibiz. Teknik ve tasarım odaklı yazılım alanlarında farklı disiplinlerde dikey uzmanlık gerektiren çözümler geliştirerek, müşterileriniz için değer yaratan hizmetler sunuyoruz.

Mobil uygulama geliştirme alanındaki tecrübemizle kullanıcı arayüz yazılımlarına farklı bir esneklik katıyoruz!

Mobil uygulama geliştirme alanındaki deneyimimiz, kullanıcı arayüz yazılımlarına esneklik ve yenilik katıyor. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına yönelik olarak uçtan uca hizmet desteği sağlamak için çabalıyoruz. Mobiliteye olan önemin arttığı günümüzde, rekabetçi ve küresel anlamda fark yaratan çözümler sunmak amacıyla tüm kullanıcılara yönelik mobil arayüzlerle yazılımlar geliştiriyoruz. Geleneksel olarak masaüstü uygulaması olarak tasarlanmış yazılımların mobil kullanıcı arayüzlerine dönüşümünü gerçekleştiriyoruz.

Mobil Uygulama Tasarımı

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak hem yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve güvenilir hem de sade, estetik ve kullanıcı dostu mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Kurumların işleyişine en doğru yanıtları verebilecek dilleri, araçları ve platformları kullanarak sıfırdan mobil yazılımlar geliştiriyoruz. Uygulamaların UI bileşenleri, arayüzleri ve diğer pek çok özelliğine yönelik kurumlara özel nitelikli çözümler sunuyoruz.

Mobil Uygulama Dönüşümü

Pazar koşulları ve değişen kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda, mobil uygulamaların yaşam döngüsü boyunca ihtiyaç duyduğu dönüşüm çalışmaları için kapsamlı çözümler geliştiriyoruz. Uygulamaların dijital dönüşümüne yönelik yol haritamızı belirlerken, sadece teknik gereksinimlere değil; kurumları marka kimliği bakımından ileriye taşıyacak yenilikçi fikirlere de odaklanıyoruz.

Kalite Kontrol Test

Mobil uygulama geliştirme süreçlerinin başlangıcından itibaren, ortaya çıkan her bir ürün bileşenini düzenli olarak kalite kontrol ve test aşamasından geçiriyoruz. Bu sayede uygulamalar yaşam döngüsüne girmeden çok daha önce, yanıt verme ve kararlılık düzeyiyle ilgili olası sorunların önüne geçiyoruz. Böylece kullanıcılara kesintisiz ve yüksek performanslı uygulama deneyimleri sunuyoruz.

IOS/Android Native Mobil Geliştirme

IOS ve Android işletim sistemlerine kusursuz uyum sağlayan UI/UX tasarımları, arka-yüz ve ön-yüz geliştirme çalışmaları gerçekleştirerek benzersiz mobil uygulamalar ortaya koyuyoruz. Uygulamaların prototipinin oluşturulması, tasarlanması ve geliştirilmesine ek olarak dağıtılmasında da rol alıyoruz. Tüm bunların beraberinde en yeni, güvenilir ve yüksek performanslı mobil arka-yüz çekirdeklerini kullanarak geliştirme ve optimizasyon süreçlerinde de kurumlara kolaylık sağlıyoruz.

Cross Platform Mobil Geliştirme

Yazılım süreçlerinde Flutter teknolojisini kullanarak platformlar arası bir kod tabanı oluşturuyor; böylece uygulama geliştirme süreçlerinin hız kazanmasına katkıda bulunuyoruz. Güçlü bir çapraz platform üzerinden, uygulamaların aynı anda iki farklı işletim sistemi (IOS & Android) için de geliştirilebilmesini sağlıyoruz. Bu sayede kurumların hem maliyet hem de zaman ve iş gücünden tasarruf etmesini mümkün kılıyoruz.

Sayısal Veri ve İstatistikler

50+

Dijital Dönüşüm Hizmeti

12+

Yıl Sektör Deneyimi