Genel Bakış

Sizi ve ihtiyaçlarınızı en az sizin kadar iyi anlıyor, e-ticaret alanındaki bütün gereksinimleriniz için entegre ve ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz. E-ticarete yönelik tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, sektörde edindiğimiz kazanımlar doğrultusunda uzmanlığımızı ve teknik birikimimizi her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz. Geleceğe giden yolda, sizi de ekibimizle birlikte yeni bir adım atmaya davet ediyoruz.

Yazılım alanındaki teknik ve operasyonel ihtiyaçlarınızı düşünmeyi Biz’e bırakın.

Konu e- ticaret olduğunda, dijitalleşmenin pek çok adımı söz konusu… E-ticaret altyapı çalışmaları, şube içi işlemler, şubeler arası entegrasyon, ürün stok yönetimi, kargo operasyonları, web/ mobil işlemler, müşteri ilişkileri yönetimi ve yurt dışı mağaza faaliyetleri bunların sadece bazı örnekleri. Kasa işlemlerinden genel muhasebe süreçlerinin yönetimine, ERP sistemlerinden web ve mobil uygulamalarına, CRM altyapılarının kurulumundan yurt dışı şube açılışlarına ve kargo altyapısına kadar pek çok alanda yanındayız!

Yenilikçi ve size özel çözümlerimizle, kurum içi idari ve finansal süreçlerinizi tek çatı altında yönetin.

Mağaza satışları, online satışlar, raporlama, muhasebe işlemleri, insan kaynakları yönetimi, teknik ve operasyonel işlemler, Çağrı Merkezi otomasyonu ve CRM yazılım hizmetleri…

Ticari işletmelerde tüm bunlar, birbirine bağlı dev bir bütünü oluşturuyor. Dolayısıyla her biri için ayrı sistemlerde ekstra efor sarf etmek, genel bağlamda büyük bir iş gücü ve zaman kaybına yol açabiliyor. Sokak Yazılım olarak, tüm bu işlemleri bir araya getiren ve otomasyonunu gerçekleştiren sistemler geliştirerek, firmaların tüm süreç ve teknolojilerinde entegrasyon sağlıyoruz.

Yazılım Geliştirme

E-ticarette büyümenin yolu, sadece ürün/hizmetlerinizi değil; iş süreçlerinizi de geliştirmekten geçiyor. Siz de bunun için işletmenize özel yeni program ve sistemlere ihtiyaç duyuyorsanız, uzman yazılım mühendislerimizle tanışın. Çevik iş modelimiz ve proaktif yaklaşımımızla, yazılım süreçlerinizde maksimum verimlilik sağlarken yüksek yatırım getirisi elde edin!

Altyapı Geliştirme ve Mimari Danışmalık

Altyapı kurulumu ve optimizasyonu, kurum içi ya da müşteri kullanımına sunduğunuz dijital kanalların en önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Sokak Yazılım olarak altyapı geliştirme ve mimari danışmanlık hizmetimizle, en gelişmiş framework’leri kullanarak firmanıza özel altyapı çözümleri sağlıyoruz.

Analiz ve Test Mühendisliği

Analiz ve test çalışmaları, yazılım geliştirme ve iyileştirme süreçlerini başarıyla yürütmenin anahtarını oluşturuyor. Firmanızdaki yazılım süreçleri için sizin de bu alanda desteğe ihtiyacınız varsa, aradığınız çözümleri Sokak Yazılım’da bulabilirsiniz. Analiz ve test mühendisliği konusunda deneyimli kadromuzla, projelerinizdeki başarı şansınızı güvence altına alabilirsiniz!

Görsel Tasarım ve Deneyimi

Altyapı ve programlarınızda en yeni teknolojileri uygulamış olsanız da, son kullanıcılar için bundan daha fazlasının gerektiğini biliyor olmalısınız: Pratiklik ve fonksiyonellik. Sokak Yazılım olarak kullanıcı deneyimi konusundaki birikimimiz ve yenilikçi arayüz çalışmalarımızla, UI ve UX tasarımı konusunda sizin için en iyi uygulamaları geliştirmeyi hedefliyoruz