Genel Bakış

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını derinlemesine inceleyerek, projelerin tanımına, kapsamına, hedeflerine, dinamiklerine göre en doğru proje pratiklerini kullanarak uzman mühendislerimiz ve ekip yöneticilerimizle birlikte ihtiyaçlara özel çözümler sunuyoruz. Süreç özelinde gerekli tüm iş kalemlerini ve kapsam dışı maddeleri de belirliyor, böylece projenin sınırlarını yolun daha en başındayken çizebiliyoruz.

”İhtiyaçlarına özel yol haritaları oluşturuyor ve en iyi pratikleri uygulayarak uçtan uca çözümler geliştiriyoruz.”

Sokak Yazılım Proje Yönetim Ofisi olarak, anahtar teslim projelerimizi müşterilerimizin beklentilerine uygun olacak şekilde Waterfall, Agile veya Hibrit modellerine göre yönetiyoruz. Edindiğimiz en iyi pratikleri ve farklı sektörlerdeki birikimimizi de kullanarak, her adımda şeffaf ve proaktif bir yaklaşım sergiliyoruz. Know-how kabiliyetlerimiz ve kurumsal hafızamız sayesinde, projedeki kritik ve belirsiz olan tüm konuları başlangıç aşamasından itibaren netleştirmeyi ve/veya alternatif çözümler üreterek minimize etmeyi hedefliyoruz. Böylece müşterilerimize sunduğumuz hizmet seviyesini her geçen gün daha da üst seviyeye taşıyoruz.

”İş süreçlerinde kusursuz uyum ve yüksek memnuniyet için ekibimizi her proje özelinde sürekli geliştiriyoruz.”

Hedefimizi sadece projenin başlangıçtaki kapsamını tamamlamakla sınırlandırmak yerine, en verimli sonuçlara ulaşmak adına müşterilerimizin yanında yürüyoruz. Projeye başladığımız ilk günden itibaren tüm adımları belirlemek ve müşterilerimizin hayalindeki ürünü geliştirebilmek amacıyla ürünleri (artifact) hızlı bir şekilde oluşturuyor; birlikte bu örnekleri gözden geçiriyoruz. Mock up, wireframe ve prototipler oluşturup birim testler yazarak, yapılan her çalışmayı demolar halinde değerlendirmeye sunuyoruz. Böylece hem rework olasılıklarını daha etkin bir şekilde engelleyebiliyor hem de müşterilerimizin ürünün gelişimini yakından takip edebilmesini ve sürece doğru şekilde yön verebilmesini sağlıyoruz.

”Öngörülebilir sonuçlar ve mutlak başarı hedefimiz doğrultusunda, ilk adımdan itibaren müşterilerimiz ile sürekli iletişim halindeyiz.”

Proje Yönetim Ekibimizde yer alan 15’i aşkın uzman arkadaşımız ile ürünleri zaman, bütçe ve kapsama uygun bir şekilde geliştirerek gerçek hayatta olması beklenen yapıya ulaştırmayı hedefliyoruz. Bunun için de ekiplerimizi kurgularken, süreci en iyi şekilde üstlenebilecek takım arkadaşlarımızı görevlendirmeye öncelik veriyoruz. Anahtar teslim projelerde başarıya giden yolun, proje paydaşlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmekten ve paydaşlar arasında iletişim ile koordinasyonu sağlamaktan geçtiğini biliyoruz! Bu kapsamda, alanında uzman kadromuzla risk yönetiminin de etkin bir şekilde yapılmasını sağlayarak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye taşımak adına çalışıyoruz.

 • Kapsam İçeriği, Kısıtlar ve Varsayımlar
 • Kapsam Dışı İçerikler
 • Mimari Yapı
 • Çözüm Yöntemlerimiz ve Alternatifleri
 • CI/CD Yaklaşımı
 • Proje Planı
 • Proje Aşamaları
 • Proje Süreçleri ve Kabul Aşamaları
 • Bakım Garanti Süreçleri ve Süreleri
 • Proje Takım Kurguları ve Tecrübeleri
 • Teklif Rakamları ve Detaylar

Sayısal Veri ve İstatistikler

700+

Farklı Proje

500.000+

Adam-Gün Proje Deneyimi

15+

Deneyimli Proje Yöneticisi

12+

Yıl Proje Deneyimi